McDonald's встановить сотні «зарядок» для електромобілів в своїх кафе

Інновації

Любителі шкідливої ​​їжі і екології можуть святкувати! Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's планує встановити сотні зарядочних пунктів для електромобілів в своїх закладах по всій Великобританії.

Завдяки партнерству з мережею зарядочних пунктів для електромобілів InstaVolt, McDonald's встановить спеціальні порти на автостоянках своїх ресторанів, де існує система «АВТО», тобто замовлення їжі через спеціальне вікно, до якого можна під'їхати на машині. Компанія стверджує, що такі порти дозволять клієнтам заряджати електромобілі до 80% менше ніж за 20 хвилин.

Для Великобританії це буде означати один з маленьких зроблених кроків на шляху до повної заборони нових бензинових і дизельних автомобілів до 2035 року. Про таке своє рішення уряд заявило нещодавно, тому зараз влада зазначає, що інфраструктура для електронних транспортних засобів ще не створена в повній мірі.

Нещодавно компанія McDonald's провела дослідження, щоб з'ясувати, як громадськість сприймає електромобілі. Як показали результати, більше половини людей, які не володіють електромобілем, не готові відмовитися від бензину через відсутність зручних точок зарядки. Дві третини респондентів заявили, що подумають про перехід на електромобіль, якщо ситуація зміниться.

В даний час McDonald's активно ведуть «зелену» політику, наприклад, пропонуючи співробітникам електричні або гібридні транспортні засоби (якщо вони мають право на службові автомобілі).

Про нову ініціативу компанії генеральний директор McDonald's UK and Ireland, говорить так: «Це партнерство є реальним кроком вперед для тих, хто вже керує електромобілями, а також для людей, що розглядають можливість переходу. З 1300 ресторанами McDonald's по всій Великобританії, наша ініціатива означає, що ви ніколи не будете далеко від точки зарядки ».
 

На початку травня у журналі Science з'явився доволі кричущий заголовок про нову небезпеку в Чорнобилі. Минулого тижня питання Чорнобиля вивчалося на...

site:openforest.org.ua Саме в такому ключі нині в трудових колективах держлісгоспів України триває обговорення параметрів і аспектів реформування...

Працівники Добрянського лісгоспу 21 березня перекрили міжнародну трасу Київ-Нові Яриловичі, пише Суспільний кореспондент. Мета акції: привернути увагу...