Лісівники Чернігівщини проти реформи лісової галузі?

Події

Працівники Добрянського лісгоспу 21 березня перекрили міжнародну трасу Київ-Нові Яриловичі, пише Суспільний кореспондент.

Мета акції: привернути увагу влади, аби їхній лісгосп не приєднували до Городнянського лісгоспу.

Тож у неділю на кілька годин неподалік українсько-білоруського кордону був паралізований рух транспорту. Величезна черга автомобілів утворилася біля повороту на село Олешня.

А за кілька днів до цих заходів працівники лісгоспу звернулися офіційним листом до Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко, голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця та ще до кількох посадових осіб.

У зверненні трудовий колектив Державного підприємства «Добрянське лісове господарство» просять не приєднувати до ДП «Городнянське лісове господарство». Вони зазначають, що Добрянське лісництво є одним з найбільших лісгоспів Чернігівщини, загальна площа якого становить 41305,9 га, а вкрита лісова рослинність землі займає площу 37042 гектарів. Головне користування за 2020 рік складає 99964 кубічних метрів, рубки догляду — 55938 куб.м.

На даний час Добрянське лісове підприємство  працює стабільно, прибутково і бюджетоутворюючим господарством Добрянської та Ріпкинської ОТГ, забезпечує  своєчасну сплату податків до всіх видів бюджетів.

site:openforest.org.ua Саме в такому ключі нині в трудових колективах держлісгоспів України триває обговорення параметрів і аспектів реформування...

Працівники Добрянського лісгоспу 21 березня перекрили міжнародну трасу Київ-Нові Яриловичі, пише Суспільний кореспондент. Мета акції: привернути увагу...

Як необхідно проводити реєстрацію в Єдиному реєстрі установок, що підпадають під МЗВ, в якій установі та на основі яких нормативних документів...