Профільні об’єднання, які працюють в сфері охорони довкілля звернулися до прем’єр-міністра України

Профільні об’єднання, які працюють в сфері охорони довкілля, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії звернулися до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, ключових міністерств і комітетів Верховної Ради із закликом якнайшвидшої синхронізації України з зеленим енергетичним переходом Євросоюзу, повідомляє PAEU.

Представники профільних об’єднань вважають реальним до 2050 року досягти 100% ВДЕ у виробництві електричної і теплової енергії, а до 2070 року – повністю перевести транспорт і енергосектор на екологічно чисті види енергії.

«Одним з перших кроків в цьому напрямку повинна стати розробка нової зеленої Енергетичної стратегії України до 2050 року”, – йдеться в листі, підписаному понад 20 представниками ключових організацій в сфері охорони довкілля, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, в т.ч. Професійною асоціацією екологів України.

На їхню думку, нова зелена Енергостратегія повинна базуватися на скороченні споживання енергоресурсів за рахунок підвищення енергоефективності та енергозбереження, а також широкомасштабне використання ВДЕ.

«Наше бачення енергостратегії України до 2050 року базується на переході до 100% ВДЕ як найбільш економічно та екологічно доцільному тривалому сценарії розвитку нашої держави”,  ̶  підкреслюється в зверненні.

site:openforest.org.ua Саме в такому ключі нині в трудових колективах держлісгоспів України триває обговорення параметрів і аспектів реформування...

Працівники Добрянського лісгоспу 21 березня перекрили міжнародну трасу Київ-Нові Яриловичі, пише Суспільний кореспондент. Мета акції: привернути увагу...

Як необхідно проводити реєстрацію в Єдиному реєстрі установок, що підпадають під МЗВ, в якій установі та на основі яких нормативних документів...