В Австралії для видобутку руди побудують сонячну станцію потужністю 150 МВт

Світ

В області Пілбара, що розташована на півночі Західної Австралії, побудують сонячну електростанцію потужністю 150 МВт для здешевлення електроенергії необхідної для видобутку магнетитових руд.

Проект реалізує гірничодобувна компанія Fortescue Metals, передає renen

Передбачається, що СЕС стане частиною енергетичного об’єкту, який також включатиме 150 МВт газових генераторів і велику систему накопичення енергії.

У проект компанія має намір інвестувати 450 мільйонів доларів.

Новий проект доповнює раніше оголошені інвестиції у розмірі 250 млн доларів США в інфраструктурний проект з будівництва 275 кілометрів високовольтних ліній електропередач, що з’єднують центри видобутку Fortescue в Пілбарі (Pilbara Transmission Project).

Обидва проекти є частиною програми Pilbara Energy Connect, покликаної об’єднати всі центри видобутку компанії і забезпечити інтеграцію сонячних електростанцій.

“Pilbara Energy Connect дозволяє підключати великомасштабні джерела відновлюваної енергії, такі як сонячні або вітрові станції, у будь-якій точці мережі і збільшувати використання відновлюваної електроенергії, – розповіла генеральний директор Fortescue Елізабет Гейнс. – Встановивши 150-мегаватну сонячну електростанцію, ми будемо уникати до 285 000 тонн викидів CO2 на рік у порівнянні з виробництвом електроенергії виключно з газу”.

Торік Fortescue Metals запустила проект Chichester Solar Gas Hybrid, який включає сонячну електростанцію потужністю 60 МВт, систему накопичення енергії потужністю 35 МВт і ємністю 11 МВт*год і лінію електропередачі довжиною 60 км, що з’єднує шахти Fortescue Cloudbreak і Christmas Creek з газовою електростанцією Newman компанії Alinta Energy потужністю 145 МВт. Проект також буде інтегрований в програму Pilbara Energy Connect.

site:openforest.org.ua Саме в такому ключі нині в трудових колективах держлісгоспів України триває обговорення параметрів і аспектів реформування...

Працівники Добрянського лісгоспу 21 березня перекрили міжнародну трасу Київ-Нові Яриловичі, пише Суспільний кореспондент. Мета акції: привернути увагу...

Як необхідно проводити реєстрацію в Єдиному реєстрі установок, що підпадають під МЗВ, в якій установі та на основі яких нормативних документів...